Eva Perkausová (27 let)
modelka

Bulvární status: Bujný dekolt znovu předvádí v hlavních zprávách na Primě. Autor: kv


Eva Perkausová a Gabriela Lašková. Eva Jurinové je učila moderátorskému řemeslu.

Eva Perkausová a Gabriela Lašková. Eva Jurinové je učila moderátorskému řemeslu. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Eva Jurinová (✝67) učila moderovat Perkausovou i Laškovou. Tohle o ní řekly!

Eva Jurinová byla nejen bývalou hvězdou Novy nebo tiskovou mluvčí motolské nemocnice. Moderátorka učila řadu svých zprávařských nástupkyň moderátorskému řemeslu. Jejími žákyněmi byla řada současných zprávařek jako Eva Perkausová (27), Gabriela Lašková (31), mluvit učila i Romana Šebrleho nebo herečky a moderátorky Evu Decastelo a Barboru Mottlovou.

Zemřela Eva Jurinová

Super.cz

"Stále této zprávě nemohu uvěřit. Evička pro mě byla živel, který vždy chrlil jen pozitivní atmosféru. Nikdy si na nic nestěžovala a naopak vždy jen každému dodávala elán. Za to, že dnes sedím za zprávařským pultíkem CNN Prima News, vděčím z velké části především jí, protože právě Evička mě učila takzvaně první krůčky před kamerou," řekla Super.cz Perkausová.

"Po celou dobu fungování v TV jsem s ní byla v kontaktu. Vnímala jsem ji nejen jako lektorku, ale především jako velmi vlídnou a mně blízkou osobu. Je mi to líto," dodala moderátorka.

Zdrceného manžela Evy Jurinové (✝67) rozhořčily nepravdy o smrti jeho ženy: Pořád mám právo ji chránit

"Paní Eva Jurinová mě několik let učila, jak mluvit a pracovat před kamerou. Na naše hodiny na Palmovce budu vždycky vzpomínat. Na chlebíčky, stovky přečtených zpráv, neutišitelný smích, upřímnou podporu a objetí od srdce. Byla tak hodná. Moc myslím na Václava, oba mi byli velkou oporou a vždy si jich obou budu moc vážit," zavzpomínala Gabriela Lašková.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků