Eva Perkausová (27 let)
modelka

Bulvární status: Bujný dekolt znovu předvádí v hlavních zprávách na Primě. Autor: kv


Eva Perkausová byla s partnerem na plese poprvé. Super.cz

Nádherná jako bohyně: Eva Perkausová zářila na plese vedle svého přítele ve zlatých šatech se sexy dekoltem

Moderátorka Eva Perkausová (27) vyrazila vůbec poprvé na bál se svým přítelem Ivanem Heckem. Česko Slovenský ples byl třetí příležitostí, kdy jsme ty dva potkali ve společnosti. A tou nejslavnostnější, včetně krásných rób a pánských smokingů.

„Dokonce jsme zvažovali, že bychom si spolu měli zatančit, vzhledem k tomu, že jde o ples. To by byla také premiéra. Oba jsme spontánní a temperamentní, takže jsme pro každou srandu, tak k tomu snad dojde, i když perfektní tanečníci nejsme,“ usmívala se zamilovaná Eva.

Té to v Obecním domě slušelo v krásné róbě od Ponerů, v níž vypadala jako bohyně. „Bylo to trochu komplikované, protože šaty jsem vybírala na poslední chvíli a trochu jsem to podcenila, protože návrháři jsou hodně vybraní, vzhledem k tomu, že je plesová sezóna. Ale Jakub Poner mi je vypiplal k mojí plné spokojenosti,“ svěřila.

Překvapila absencí šperků, měla jen malý prstýnek na ruce. „Vzhledem k tomu, že šaty jsou už tak hodně zdobené, jsou samy šperkem. Nechtěla jsem být přezdobená,“ vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků