Eva Perkausová (27 let)
modelka

Bulvární status: Bujný dekolt znovu předvádí v hlavních zprávách na Primě. Autor: kv


Drama přetavené v efekt.

Drama přetavené v efekt. Foto: archiv B. Rajské

Kvůli této fotce zastavila moderátorka primáckých zpráv dopravu v centru Prahy. Bála se, že ji nakopne kůň

Kdekoli se objeví Eva Perkausová (27), tam to budí pozornost. Nedávno moderátorka dokonce zastavila dopravu v centru Prahy. Nebyl to ale její promyšlený zájem, za vším totiž stála invence fotografů Artura Koffa a Anny Konyaevy, kteří při focení kalendáře Beaty Rajské (59) pro rok 2020 toužili po co nejlepším záběru.

„Eva seděla na našem bižuterním kufříku a tvářila se, jak je v pohodě. Za jejími zády ale dýchalo koňské spřežení a troubily řady aut. Ale fotka vznikla a je v kalendáři,“ popsala vznik fotografie sama návrhářka. „Tahle fotka vznikla vážně za plného provozu. Čekala jsem, že mě jeden z koní nakopne, že zdržuji, ale naštěstí byla fotografie hotová během chvilky,“ vzpomíná Eva.

Během popsaného záběru Evě zatrnulo, nedala na sobě ale nic znát a prý si práci užila. „Focení kalendáře Beatky Rajské je vždy velká radost. Panuje pohodová atmosféra mezi příjemnými lidmi,“ komentovala Eva.

Nešlo o její první spolupráci s Rajskou, před čtyřmi lety pro ni fotila rovněž kalendář. „Líbí se mi nápady, které ve svých kalendářích uplatňuje,“ pochvaluje si Eva Perkausová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků