Eva Josefíková (31 let)
herečka

Bulvární status: Nejkrásnější česká herečka už nerandí s Jirkou Mádlem. Autor: daz


Eva Josefíková a Štěpán Benoni hrají pár v novém seriálu

Eva Josefíková a Štěpán Benoni hrají pár v novém seriálu Foto: archiv FTV Prima

On ukáže vymakané tělo, ona ploché bříško v bikinách: V novém seriálu uvidíme v plavkách krásku Evu Josefíkovou s tímhle fešákem

V novém seriálu si zahrají pár a opravdu jim to spolu sluší. Fešák Štěpán Benoni si nám sice trochu postěžoval, že na hokejistu, kterého v seriálu Tátové na tahu hraje, nemá dost vysokou postavu, ale vzhledem k tomu, že jeho partnerku ztvárňuje droboučká Eva Josefíková (31), to tak opticky nepůsobí.

Herecký pár na place působí naprosto harmonicky, tedy vizuálně. Pokud jde o role, už to taková harmonie není. Štěpán totiž hraje hokejistu, který skončil s kariérou, a přestože spolu mají dvojčata a malé miminko, jeho žena si začne románek s jeho bývalým trenérem. A jemu nezbyde než se stát tátou na plný úvazek. Díky tomu dochází k mnoha bizarním situacím a můžeme prozradit, že už v prvním díle, který diváci uvidí na obrazovkách Primy v neděli večer, bude Štěpánova postava za hrdinu.

Než se ale ponoříte do seriálového děje, máme pro vás malý bonbónek. Tím jsou společné fotografie Benoniho a Josefíkové v plavkách. Můžete se podívat, jak si Štěpán vymakal v posilovně svaly anebo jakou štíhlou postavičku má v bikinách Eva. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků