Eva Josefíková (31 let)
herečka

Bulvární status: Nejkrásnější česká herečka už nerandí s Jirkou Mádlem. Autor: daz


Eva Josefíková

Eva Josefíková Foto: archiv FTV Prima

Aby vypadala starší, dostala v seriálu brýle: Krásná Eva Josefíková hraje milenku bohatého ženáče. Chtěla by ho i opravdu?

Sice je jí už sedmadvacet, ale vypadá mladší, takže na tom, aby si v seriálu Modrý kód mohla zahrát hotovou lékařku, a nikoli mladinkou sestřičku, musely zapracovat maskérky. "Kostýmní výtvarníci a celý štáb okolo se mě snaží trochu postaršit, abych vypadala sofistikovaněji, takže jsem například vyfasovala brýle," vysvětlila nám herečka Eva Josefíková (31).

"Když se ale člověk opře o ty dialogy a situace, které se tam dějí, tak je to docela v pohodě. A v celém seriálovém lékařském kolektivu jsem nejmladší," doplnila.

Chybět jí nebude ani milostná zápletka. "Jsem milenkou bohatého ženatého muže. Je to takové zvláštní, protože v takové situaci jsem ještě nikdy nebyla, a doufám, že se do ní ani nedostanu, protože si myslím, že je docela nezáviděníhodná. Mám dostatečný pud sebezáchovy, než abych se do něčeho takového vrhla," svěřila. "Ale ženatí muži mě nebalí a po tomhle rozhovoru už asi ani nebudou," smála se.

Jinak si ale natáčení pochvaluje, přestože musela překonat svůj strach z krve. "Každý den máme na natáčení lékaře, odborné poradce, kteří nás za chodu učí, co a jak držet, jakým způsobem vyšetřovat. Už jsem šila dva stehy, tedy na vepřové kůži. Z krve se mi dělalo špatně, omdlívám z injekcí, ale natáčíme tak dlouho, že jsem si musela zvyknout. Kolikrát nám leží na stole člověk, břicho má vystlané vepřovými steaky a mezi tím je nějaká vinná klobása a další vnitřnosti, a v tom se hrabeme, člověk už se otrká. je to vlastně trochu jako v masně," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků