Eva Herzigová (48 let)
modelka

Bulvární status: Česká supermodelka, která se proslavila sexy reklamou na podprsenku. Autor: kv


Česká modelka se na akci setkala i s Carlou Bruni.

Česká modelka se na akci setkala i s Carlou Bruni. Profimedia.cz

Eva Herzigová svým půvabem strčila do kapsy i bývalou kolegyni a první dámu Francie Carlu Bruni

Česká krása jako vývozní artikl funguje už celá desetiletí a mezi prvními, kdo nám ve světě udělal v tomto směru skvělé jméno, byla Eva Herzigová (48). Rodačka z Litvínova po vítězství v pražském konkurzu v roce 1989 odjela do Paříže, kde se zanedlouho prosadila a v modelingu se zařadila po bok těch nejlepších z nejlepších. Už z 90. let se přitom zná z branže i s Carlou Bruni, s níž se o víkendu opět ve městě módy a lásky Paříži setkala na společenské akci značky Chopard.

Bývalé kolegyně si nenechaly ujít příležitost po letech prohodit pár slov a vyfotit se spolu. Stalo se tak v sobotu na slavnostní večeři zmiňované značky uspořádané k uvedení nové diamantové kolekce s názvem The Garden Of Kalahari. Obě dámy, které v 90. letech společně předváděly například pro Gianniho Versace, toho večera sáhly po jednoduché černé róbě, třpytivých psaníčkách a luxusních špercích.

Po osobní linii se jejich osud ovšem dost liší. Zatímco Eva se vedle modelingu věnuje ještě herectví a se svým italským partnerem a otcem tří synů Gregoriem Marsiajem žije v ústraní, Carla dala přednost zpěvu a skládání písní a jako manželka Nicolase Sarkozyho si vyzkoušela i roli první dámy Francie. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků