Eva Herzigová (48 let)
modelka

Bulvární status: Česká supermodelka, která se proslavila sexy reklamou na podprsenku. Autor: kv


Elisabetta Gregoraci s Flaviem Briatorem a jejich synem Falcem

Elisabetta Gregoraci s Flaviem Briatorem a jejich synem Falcem Profimedia.cz

Se sexy vnučkou na pláži? Omyl, tuhle dvojici s věkovým rozdílem 30 let pojí manželství a pětiletý syn

Když manželka vypadá mladší a manžel zase starší, než je jejich skutečný věk, a k tomu dvojici dělí ještě tři dekády, společně působí spíš jako vnučka s dědečkem. Jedním takovým vizuálně velmi nesourodým párem je italská modelka Elisabetta Gregoraci (35) a její krajan Flavio Briatore (65), jeden z nejvlivnějších byznysmenů v zemi.

Manažer týmu Renault ve Formuli 1 a zakladatel mnoha poboček módního gigantu Benetton si podle časopisu People za uplynulý rok přišel v přepočtu na více než dvě miliardy korun. Díky tomu se dostal na samý vrchol letošního žebříčku „Lidé s penězi“ zaostřený na nejúspěšnější byznysmeny.

Stejně jako na poli profesním je tento Ital úspěšný i v soukromí. Kromě půvabné současné manželky, která kdysi nahradila Evu Herzigovou (48) v reklamě na podprsenku Wonderbra, tvořil svého času pár s jinou kráskou, a to ještě slavnější - Heidi Klum (48). Tu ale po šesti společných letech opustil ještě předtím, než se jim narodila dcera Leni. Ještě jako miminko ji adoptoval modelčin pozdější manžel zpěvák Seal. S Gregoraci vychovává Briatore dnes již pětiletého syna Falca. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků