Eva Herzigová (48 let)
modelka

Bulvární status: Česká supermodelka, která se proslavila sexy reklamou na podprsenku. Autor: kv


Tyto krásky měl v posteli Leonardo DiCaprio

Tyto krásky měl v posteli Leonardo DiCaprio Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Z Leonarda DiCapria je čtyřicátník: Podívejte se na 7 sexy kočiček, které prošly jeho ložnicí

Když se před 17 lety Leonardo DiCaprio (47) objevil jako naivní mladíček v Titanicu, o fanynky neměl rozhodně nouzi. Málokdo ovšem tehdy tušil, že v jeho náruči skončí ty nejžádanější modelky, jejichž sexy tělíčka zdobí katalogy nejprestižnějších značek.

Hollywoodský idol Leonardo DiCaprio dnes slaví čtyřicátiny a patří mezi nejpopulárnější herce, přestože jeho atraktivita v poslední době značně uvadla. Hvězda filmů Letec, Velký Gatsby či Vlk z Wall Street výrazně přibrala a její tvář halí plnovous. Přesto nemá o milenky nouzi.

Pokud by se úspěšnost držitele čtyř neproměněných oscarových nominací měřila podle jeho partnerek, neměl by na celém světě konkurenci. Snad žádné jiné jméno není u modelek tolik žádoucí jako jeho, a statutem „bývalka Leonarda DiCapria“ se může pochlubit Gisele Bündchen (41), Bar Refaeli (36) i Miranda Kerr (38).

Pokud by měl Leonardo opravdu poměr se všemi ženami, které s ním byly spojovány, nejspíš by neměl čas natočit ani jeden film. K jeho údajným milenkám totiž kromě módních veteránek Kate Moss (48) a Naomi Campbell (51) totiž patří i Eva Herzigová (48).

Prozatím posledním úlovkem do hvězdného harému Leonarda DiCapria, který si můžete prohlédnout v galerii, je modelka Toni Garnn. 

Která milenka Leonarda DiCapria je nejkrásnější?

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků