Eva Feuereislová (30 let)
celebrita

Bulvární status: Silikony z ní udělaly hvězdičku českého bulváru. Autor: daz


Tuto vychytávku by si měla nechat patentovat.

Tuto vychytávku by si měla nechat patentovat. Foto: facebook E. Feuereislové

Poznáte, kdo měl tak geniální nápad? Česká silikonka si z umělých ňader udělala stojánek na pití

Původně z ní měly implantáty udělat sexbombu, Playmate a obdivovanou modelku, což se ovšem nestalo, a Eva Feuereislová (30) tak pro svá umělá ňadra našla vedlejší uplatnění. Když neúspěšná účastnice VyVolených vyrazí na koupaliště, nemusí se trápit tím, kam odloží kelímek s nápojem.

Eva bohužel o víkendu neměla v plánu žádný „byznys trip“ k moři, ale jelikož víkendové teploty v Česku dosáhly tropických hodnot, vzala zavděk i koupalištěm ve Strakonicích, kde své silikony vystavovala se stejným nasazením jako o týden dříve v Dubaji. Společnost jí ovšem dělala neméně obdařená kamarádka, s níž se musela dělit o zvědavé pohledy mužů, jež Eva zaujala především vleže.

Tehdy totiž podala jasný důkaz o tom, že její prsní nálož není přírodním produktem, protože její silikony odolávaly zemské přitažlivosti. Eva však dokázala tuto vlastnost implantátů zúročit a napasovala mezi ně kelímek s ledovou tříští, čímž si uvolnila ruce, jež mohla následně využít k focení a sdílení unikátního záběru na sociální síti. Zatímco netrpělivě sledovala, kolik její silikony nasbírají „lajků“, tříšť ochlazovala její prsní partie. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků