Eva Čerešňáková (36 let)
Modelka, ředitelka soutěže krásy

Bulvární status: Chtěla šéfovat České Miss Autor: ac


Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková Foto: archiv E. Čerešňákové

Po pandemických kilech ani památky: Sexy Eva Čerešňáková ukázala figuru v bikinách

Ještě před pár měsíci se trápila pár kily. Kvůli lockdownu a minimální možnosti sportovat i Eva Čerešňáková (36) zaznamenala pohyb ručičky na váze směrem nahoru. S kily navíc ale zabojovala a nyní předvedla svou vysportovanou figuru.

„V zimě, když bylo všechno zavřené a venku mrzlo, byly možnosti sportování minimální a několik kilo jsem nabrala. Tři čtyři určitě,“ svěřila se Super.cz Eva, která s hezkým počasím začala běhat a hrát tenis. A vyplatilo se. Modelka, která v roce 2007 bodovala v soutěži krásy, a o zákulisí modelingu napsala i knihu, v níž reflektovala své zkušenosti, se může chlubit dokonalými křivkami.

Aktuálně si Eva užívá dovolenou v Portugalsku, kde vedle výletů došlo i na koupání v oceánu. „Oteplilo se, což u Atlantského oceánu stejně moc nemění, ale aspoň na chvíli jsem toužila po výletování vyrazit na pláž, když už jsou ty letní prázdniny,“ říká Čerešňáková.

Tahle kráska už není sama: Zamilovaná Čerešňáková přiznala nového přítele

Eva zanedlouho oslaví 35. narozeniny. „Půlkulatiny oslavím charitativní garden party, kdy bych chtěla vybrat chybějící peníze na stavbu základní školy v Bangladéši. Pevně věřím, že se zbývající částka podaří díky štědrosti sponzorů získat. Byl by to pro mě moc krásný dárek,“ dodala modelka a manažerka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků