Eva Čerešňáková (35 let)
Modelka, ředitelka soutěže krásy

Bulvární status: Chtěla šéfovat České Miss Autor: ac


Promenáda v plavkách v podání bývalé ředitelky soutěže krásy.

Promenáda v plavkách v podání bývalé ředitelky soutěže krásy. Foto: Super.cz/Augustiniánský dům (3x)

11 let po korunovaci se neváhá ukázat v bikinách: Čerešňáková využila posledních paprsků a vystavila se slunci

Po odchodu z vedení České Miss potřebovala Eva Čerešňáková (35) změnit myšlenky a začít se věnovat něčemu zcela jinému. Bývalá misska se tedy vrátila především k moderování a také k pravidelnému odpočinku, jak prozradila. Ten si krátce dopřála i při jedné z pracovních cest na jižní Moravu a na sociálních sítích se podělila o fotky v plavkách.

„Blízko k přírodě i životní rovnováze,“ okomentovala jednu z fotografií, na které odhalila vysportovanou postavu v plavkách. To ještě babí léto přineslo vyšší teploty. „Moderovala jsem akci kousek od Zlína, a protože bylo nádherné počasí, spojila jsem pracovní povinnosti s odpočinkem. Miluji přírodu, a když je krásně, velmi ráda trávím čas venku. Na slunečních paprscích a vitaminu D jsem doslova závislá, je to pro mě vždy neuvěřitelný zdroj energie, stejně jako jednou za čas návštěva wellness,” říká držitelka titulu Česká Vicemiss 2007.

Eva strávila část léta v Itálii, ale nyní, jak prozradila, je už opět naplno v pracovním procesu. „Moderuji akce, píšu další knížku a taky plánuji stavět druhou školu v Bangladéši v rámci svého charitativního projektu. První školu jsme otevřeli před dvěma lety. Postupně chci založit nadační fond, protože charitativní aktivity vždy byly součástí mého života a charitě se chci vedle práce průběžně i nadále věnovat.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Profilový článek