Eva Burešová (28 let)
zpěvačka

Bulvární status: Muzikálová zpěvačka zazářila ve Tváři Autor: ac


"Přijde mi, že už se berou nějaké zbytky posledních zoufalců," pustil se do soutěžících rýpal.

"Přijde mi, že už se berou nějaké zbytky posledních zoufalců," pustil se do soutěžících rýpal. Foto: Super.cz/archiv TV Nova

První díl Tváře diváky nepotěšil a pustili se do kritiky: Vraťte nám Koháka se Sokolem!

Po premiérovém dílu show Tvoje tvář má známý hlas se diváci jako obvykle pustili do hodnocení a diskuzí. V letošní řadě pořadu totiž nastalo pár změn, které někteří nemohou skousnout.

Fanoušci musí letos oželet přítomnost Jakuba Koháka (46) a Janka Ledeckého (59), jejich místa obsadili Eva Burešová (28) a Ondřej Sokol (49). Ze stálic zůstal na své porotcovské židli pouze Aleš Háma (48). Moderátorem pořadu se stal Vladimír Polívka (32), kterého diváci okamžitě začali srovnávat s jeho předchůdcem z řad přechozích, Ondřejem Sokolem.

„Chybí tam Kohák a Sokol, jejich humor byl bezkonkurenční. Už to není ono,“ postěžovala si v komentářích na facebookovém profilu jedna z fanynek. Vladimíra ale naštěstí nezatratili, díky sympatickému vystupování mu dávají šanci.

„Pan Sokol byl super, uměl to parádně. Vladimír je ale mladá krev, trošku byl v nervech, bylo to vidět, ale byl super a hezky se na něj kouká... Soutěžící ovšem letos velká bída, kromě Báry Basikové,“ řekla svůj názor další žena. Nespokojenost s výběrem soutěžících projevilo vícero diváků. „Je pravda, že mi chybí Sokol jako moderátor, ale musí se dát šance i jiným. Však on to v porotě rozbalí. Naopak v porotě chybí Kohák, to je důvod, proč jsem se na to ráda dívala. Když pominu soutěžící, kteří jsou letos dost zvláštní a upřímně mi není ani jeden sympatický. Už mi to přijde, jako když už je po 57. SuperStar,“ zaznělo v komentářích.

ČTĚTE TAKÉ: První vystoupení v životě a rovnou žhavá show: Kalousová to v Tváři rozjela jen v kalhotkách a podprsence

Pro další fanoušky pořadu jsou největším trnem v oku mladí nebo nepříliš okoukaní umělci, které mnoho z nich doposud ani neznalo. „Co se týče letošní sestavy, no k té se vyjadřovat nebudu. Přijde mi, že už se berou nějaké zbytky posledních zoufalců, co se potřebují někde zviditelnit. Ale budiž,“ ozval se nespokojený divák. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků