Emma Stone (33 let)
herečka

Bulvární status: Kráska z muzikálu La La Land čeká první dítě. Autor: kj


Beyoncé

Beyoncé Profimedia.cz

Spice Girls měly vliv na mnoho hvězd. Tohle řekla Beyoncé Victorii Beckham, když se potkaly

Nejspíš by nikdo neřekl, že Spice Girls měly vliv i na zpěvačku Beyoncé (40). O tom se nedávno rozpovídala Victoria Beckham (47) v podcastu.

„Potkala jsem Beyoncé před pár lety a ta mi osobně řekla: Byly to právě Spice Girls, které mě inspirovaly a přiměly mě chtít dělat to, co dělám. Zároveň jsem díky nim byla hrdá na to, že jsem dívkou a jaká jsem,“ uvedla Beckham a dodala: „A když vám někdo jako Beyoncé, taková ikona a silná žena, řekne, že byla inspirovaná Spice Girls, tak to už něco znamená.“

Victoria Beckham se nemůže přestat smát dárku, který jí poslal Justin Bieber. Tyhle botky od něj asi neobuje

Hlavní heslo slavných spajsek bylo „Girl Power“ (dívčí síla), které bylo inspirativní pro mnoho žen a jak vidno, i těch slavných. Velkou fanynkou skupiny i tohoto silného hesla je i herečka Emma Stone (33). Ta se o tom zmiňovala v několika pořadech a setkání s jednotlivými členkami si váží.

V britské talk show ji jednou napálil moderátor Graham Norton, který ji vystresoval tím, že někdo ze skupiny přijde a ona měla málem slzy v očích dojetím. Když jí oznámili, že v zákulisí nikdo nečeká, bylo na ní vidět neuvěřitelné zklamání, ale zároveň byla ráda, protože na tak velkou událost nebyla psychicky připravená. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků