Emma Smetana (33 let)
herečka, muzikantka a moderátorka

Bulvární status: Porodila dceru s neobvyklým jménem. Autor: daz


Kapitán Demo Super.cz

Koruna z příborů na počest vystoupení v Národním divadle: Podívejte se na šílený rozhovor s Kapitánem Demem

Druhým extrémním zjevením na jevišti Národního divadla byl vedle Jany Kratochvílové (69), která šokovala svým kostýmem, pokud jde o vizuální stránku, Kapitán Demo. Muzikant Jiří Burian a jeho kolegové nevybočili ze své klasické image. "Chtěli jsme to pořádně prodat," řekli muzikanti Super.cz.

V rozhovoru, který málokdo soudný může brát vážně, neboť pánové mimo jiné sdělili, že mají momentálně turné po obřích stadionech v jižní Americe, Prusku a Mezopotámii, se objevilo relevantních informací pomálu, o to víc si můžete v našem videu užít jejich humoru. "Jsme rádi, že jsme v Česku, držíme s vámi basu a konečně nemusíme hrát," řekli nám.

Něžné foto s Jordanem v pralese: Emma Smetana se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem

Dozvěděli jsme se aspoň, že píseň, s níž v programu koncertu Národ sobě, kultura tobě vystupovali, pochází z nové desky. "Album vyjde v létě, bude se jmenovat Mistr světa všeho, jako jsem já, a je taková ze života. Přijdete domů z kalby, dáte si doma hrozno a všechny chcete s manželkou pomlouvat," prozradil Burian.

Snad byla pravda aspoň to, že se pánům stýskalo po kolegovi, Jordanovi Hajovi (33), v kapele vystupujícím pod jménem Program, který s těhotnou partnerkou Emmou Smetana (33) trávil dva měsíce v Indonésii. "Teď právě přiletěl, ale už to sem nestihl. Ale už zase naskakuje a chystáme spolu velké věci," upřesnil Burian.

Na fotografie Kapitána Dema i dalších účinkujících, pokud jste je neviděli v přímém přenosu na ČT Art, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků