Emma Smetana (33 let)
herečka, muzikantka a moderátorka

Bulvární status: Porodila dceru s neobvyklým jménem. Autor: daz


Josef Trojan

Josef Trojan Michaela Feuereislová

Josef Trojan o humbuku kolem fotek s Emmou Smetanou: Vlastně vůbec nevím, jak to vnímám

Noční procházka herce Josefa Trojana a moderátorky Emmy Smetany (33) po premiéře filmu Šarlatán vedla k mnoha spekulacím. Zatímco moderátorka je nijak nekomentovala, její partner, zpěvák a muzikant Jordan Haj (33), je označil za nesmysly. Nyní se k situaci vyjádřil i Trojan.

ČTĚTE TAKÉ:  Emma tropí hlouposti? Smetana vyrazila na premiéru bez partnera, z večírku odešla se synem Ivana Trojana

„Vlastně vůbec nevím, jak to vnímám. Občas se tomu směju, občas jsem z toho zoufalý. Zaprvé jsem to měl asi čekat, ale zadruhé to bylo zmedializované neskutečným způsobem,“ řekl v online talk show (Ne)blázni Tomáše Poláčka k snímkům, na kterých se s Emmou procházejí, povídají si, obejmou se, a následnému „humbuku“.

„To, že vyfotili nějaké fotky, je sice hezké, ale vůbec nikdo nezná můj background s tím člověkem. Nevědí o tom absolutně vůbec nic,“ řekl herec s tím, že „situace nepokračuje vůbec ničím“.

„Beru to sportovně,“ dodal Trojan.

Ve filmu Šarlatán si zahrál mladého léčitele Jana Mikoláška. „Byla to pro mě obrovská herecká příležitost a taky trošku záhada, že jsem ji dostal. Když jsem se na place rozhlédl kolem sebe a viděl tam všechny zúčastněné, kterých si vážím, říkal jsem si: Co tady dělám já? Byla to ale velká škola, a občas nepředvídatelně intenzivní,“ uvedl mladý herec ke své roli. 

Super.cz


Časová osa článků