Emma Bunton (47 let)
zpěvačka

Bulvární status: Pořád vypadá jako neviňátko Autor: kv


Bývalé Spice Girls opět spolu: Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emma Bunton a Victoria Beckham (zleva).

Bývalé Spice Girls opět spolu: Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emma Bunton a Victoria Beckham (zleva). Profimedia.cz

Neskutečné: Všechny Spice Girls po letech zase spolu. A vypadají fantasticky!

Fanoušci dívčí skupiny Spice Girls jsou nadšením bez sebe. Jejich oblíbené hvězdy se totiž poprvé po čtyřech letech opět sešly v plné sestavě. Neznamená to sice, že by se opět chystaly koncertovat, představily ale muzikál Viva Forever!, který je celý věnovaný jejich písním.

Jejich úterní vystoupení v londýnském hotelu St. Pancras Renaissance alespoň naoko rozmetalo spekulace, že se pětice bývalých členek kapely navzájem nesnáší. Geri Halliwell (50), Melanie Chisholm (38), Emma Bunton (47), Melanie Brown (37) a Victoria Beckham (48) se tvářily jako nejlepší kamarádky.

Všechny členky skupiny spolupracují s producentkou Judy Craymer na tvorbě muzikálu, který má mít premiéru v prosinci v londýnském divadle Piccadilly Theatre a má v něm zaznít 18 jejich písní.

Judy má s podobnými díly velkou zkušenost, vždyť právě ona stála za slavným muzikálem Mamma Mia! Založeným na hudbě legendární skupiny ABBA.

Samotné Spice Girls sice v muzikálu nevystoupí, aktivně se ale účastní jeho přípravy a všemi silami ho podporují. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků