Eliška Bučková (32 let)
modelka

Bulvární status: Po rozchodu s rybářem prý hledá odvážného rytíře. Autor: daz


Nikol Švantnerová, Renata Langmannová a Barbora Hodačová

Nikol Švantnerová, Renata Langmannová a Barbora Hodačová Foto: Super.cz/Česká Miss

15 sexy těl v bikinách: Tyhle kočky vyhrály v minulosti Českou Miss. Která je nejkrásnější?

Už neuvěřitelných patnáct let má za sebou soutěž krásy Česká Miss. Museli byste hodně zapátrat v paměti abyste dali dohromady všech patnáct vítězek. Takže jsme pro vás našli jejich co nejaktuálnější fotografie v bikinách, abyste si je připomněli.

Krásky jsme označili i jmény za svobodna, s nimiž korunku získaly. Mnohé se totiž vdaly. Svobodné zatím zůstaly z těch starších jen Renata Langmannová (35), Eliška Bučková (32) a Jitka Nováčková (29), a samozřejmě ty nejnovější Nikol Švantnerová (28), Andrea Bezděková (26), Lea Šteflíčková (23), Michaela Habáňová a Barbora Hodačová.

Část dívek se ze světa šoubyznysu vytratila. První Česká Miss Kateřina Smejkalová pracuje v oblasti PR a marketingu, Tereza Chlebovská se vdala za fotbalistu, s nímž žije v Německu a vychovává dceru. Gabriela Franková se také vdala a pod jménem Havlová se věnuje právům. Moc se neví o aktivitách Michaely Habáňové, která patří mezi novější missky.

A kdo sklízí nejvíc úspěchů? Z televizí obrazovky na nás promlouvá Iveta Vítová, dříve Lutovská, a Gabriela Lašková, která vyhrála pod dívčím jménem Kratochvílová. Mezi úspěšné influencerky patří Nikol Švantnerová a Jitka Nováčková.

V anketě můžete hlasovat, která královna krásy je podle vás nejpůvabnější. 

Která z Českých Miss je nejkrásnější?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků