Eliška Bučková (32 let)
modelka

Bulvární status: Po rozchodu s rybářem prý hledá odvážného rytíře. Autor: daz


Eliška Bučková vyprávěla, jak to zvládá s hygienou v extrémních podmínkách. Super.cz

Vlasy si vydržela nemýt 5 dní, to jí z nich už odkapával maz. Prádlo si ale Eliška Bučková mění denně, ať je kdekoli

Eliška Bučková (32) je už zase za krásnou dokonalou modelku, společně jsme ale zavzpomínali na léto, kdy žila na rybářském táboře v hodně spartánských podmínkách. Ani jsme netušili, až jak moc.

"Už jsem zase civilizovaný člověk, ale můj tehdejší status, že se musím po měsíci na táboře odchlupit, odblešit a odvšivit zase nebyl tak přehnaný. Na táboře se tedy dodržuje hygiena, všechny děti i instruktoři musí povinně do sprchy a čistit si zuby, na to dost dbám. Ovšem pokud jde o moje vlasy, umyla jsem si je třeba až po pěti dnech, kdy už z nich odkapával maz, a řešila jsem to kšiltovkou," vyprávěla nám.

A protože jsme se potkali na otevření obchodu s dámským spodním prádlem, zajímalo nás, jak to tedy bylo s oblečením. "S Kubou (bývalý přítel Jakub Vágner - pozn.) jsme byli domluvení, že u něj v domě můžu dvakrát týdně prát. A prádlo si měním každý den, tábor netábor, expedice neexpedice," upřesnila Eliška.

"Jak říkám, jsou věci, na kterých si zakládám, a hygienu dodržuju. Nenosila jsem samozřejmě žádné krajkové podprsenky, to by se ani nehodilo, abych nerozrušovala ty mladé rybáře v pubertálním věku, spíš tedy sportovní nebo plavkové," objasnila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků