Eliška Bučková (32 let)
modelka

Bulvární status: Po rozchodu s rybářem prý hledá odvážného rytíře. Autor: daz


Eliška Bučková si užívá u moře.

Eliška Bučková si užívá u moře. Foto: Instagram E. Bučkové

Po měsíci ve stanu opět prohřívá své tělo: Eliška Bučková vystavuje svou postavičku v Řecku!

Modelka Eliška Bučková (32) měla v poslední době hodně napilno. Po měsíčním dobrodružství na rybářském táboře, který pořádá s Jakubem Vágnerem, zabalila kufry a odletěla odpočívat do Řecka.

„Kromě odchlupení, odblešení, manikúry, pedikúry a kadeřnice jsem také vypeelingovala obličej a „dodala“ mu trošku té zdravé barvy. Jak já jsem se těšila na vůni a pocit luxusní péče kosmetiky. Jsem jako znovuzrozená,“ pochlubila se svým pocitem po návratu z letního tábora, kde pobývala po celou dobu ve stanu.

S kamarádkou a modelkou Kateřinou Průšovou (38) své krásné tělo už ale nyní vystavuje u moře. „Jsem s Katkou Průšovou již třetím rokem na tradiční dovolené, na kterou se vždycky těším, protože po měsíčním rybářském táboře, který pořádám v první polovině léta, si potřebuji trošku „odfrknout“ od povinností,“ sdělila nám Eliška, která si s kamarádkou dovolenou užívá do syta.

Kromě válení se věnují také aktivnímu odpočinku. „A letos je dovolená parádní, hodně spíme, válíme se na pláži a k večeru sportujeme,“ dozvěděli jsme se dále. Během roku má velmi nabitý program. Proto je ráda za každou chvilku, kdy nemusí vůbec nic řešit.

„Konečně mám čas si přečíst knížku a nemyslet vůbec na nic,“ dodala závěrem půvabná modelka. Hned po příletu opět čeká Elišku pracovní maraton. Čeká ji focení, přehlídková mola a od listopadu také účinkování v muzikálu Kvítek mandragory v Divadle Broadway, ve kterém měla před pár měsíci premiéru. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků