Eliška Bučková (32 let)
modelka

Bulvární status: Po rozchodu s rybářem prý hledá odvážného rytíře. Autor: daz


Eliška Bučková zatím nenašla nového rytíře, který by si získal její srdce.

Eliška Bučková zatím nenašla nového rytíře, který by si získal její srdce. Michaela Feuereislová

Tohle tělíčko zatím nikdo nehýčká: Eliška Bučková řekla, proč je radši bez chlapa

Od rozchodu s rybářem Jakubem Vágnerem (40) uběhly už téměř dva měsíce, přesto se po boku Elišky Bučkové (32) doposud neobjevil žádný nový muž. O nápadníky přitom nejkrásnější Češka roku 2012 rozhodně nemá nouzi, denně dostává spoustu zpráv od ctitelů.

„Nejsem moc pisálek. Já miluju osobní komunikaci, a hlavně mě ten chlap musí dostat tím, že je rytíř. K tomu, aby mi napsal zprávu, nepotřebuje odvahu ani chlapskou sílu. Ale k tomu, aby pozval ženu na skleničku nebo k ní přišel a podal jí ruku, tak k tomu už ten chlap potřebuje trochu odvahy. Takových mužů já si vážím a takoví u mě mají šanci,“ svěřila Super.cz Eliška, která ale rozhodně nestrádá a singl život si naopak užívá.

„Já jsem spokojená. Stále mám co dělat, a když nemám program, tak mám své přátele a rodinu, takže se vždycky zabavím,“ řekla krásná brunetka na tiskové konferenci v aquaparku v Čestlicích u Prahy, kde představovala novinku v saunování.

Přestože modelka sauny navštěvuje ráda, v poslední době jí na ně a relax obecně moc času nezbývá. „Teď poslední dva roky jsem chodila úplně minimálně, protože jsme s bývalým partnerem hodně cestovali do tropických oblastí, jako je třeba Amazonie, kde je skoro 90% vlhkost a já se tím delším pobytem srovnala a moje zimomřivost malinko ustoupila. Předtím jsem chodila do sauny pravidelně, třeba i každý druhý den,“ přiznala Bučková, která se na další expedici do Amazonie chystá příští rok v listopadu. Tam by se měla dokonce vydat společně se svým expartnerem.

„Vzhledem k tomu, že jsme se rozešli jako přátelé a máme spolu ještě projekty s dětmi a další projekty plánujeme, tak si myslím, že s Kubou budeme určitě cestovat dál, pokud mi to čas dovolí. Toho cestování bych se už nechtěla nikdy vzdát, ať už to bude s Kubou, nebo bez něj. Určitě budu dál vyhledávat expedice do divočiny, kde není signál, kde člověk žije tady a teď a nic nepotřebuje. Je to krásný extrém, který tady člověk nezažije,“ dodala kráska. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků