Eliška Bučková (32 let)
modelka

Bulvární status: Po rozchodu s rybářem prý hledá odvážného rytíře. Autor: daz


Jaké mají známé tváře zážitky z barů? Super.cz

Agáta a nejhorší zážitky z baru? Nepamatuju si je, byla jsem úplně namol

Davy celebrit se rozhodly, že si konečně udělají pořádný mejdan. Vždyť se toho od Nového roku dělo tak málo, že bylo potřeba probrat nejnovější drby. A tak pozvánku na opening párty nového baru odmítl jen málokdo. Mezi známými tvářemi se dalo sotva projít.

Nás zajímalo, jaké má kdo z nočních klubů a barů zážitky. A hned první odpověď od Agáty Hanychové (36) nás uzemnila. "Asi toho bylo dost, ale to nejhorší si nepamatuju. Byla jsem totiž úplně ožralá. Ale vím, že jsem se nikde nesvlékala. Maximálně jsem dělala body shot," svěřila modelka. Pro toho, kdo nezná tento termín, vysvětlujeme, že se jedná o popíjení alkoholu z odhaleného těla, většinou z pupíku.

Lépe na tom nebude ani její exmilenec Sámer Issa (36) . Ten se ale tentokrát nezdržel a už v deset byl doma v posteli a chlubil se svým zdrženlivým chováním i na sociální síti.

Dagmar Patrasová (65) nejraději popíjí v cizině. "Nezapomenu na akci Tour de bar, kterou jsme podnikli na Mallorce při natáčení Arabely. V každém podniku jsme si dali jiné pivo a bylo to fajn," zavzpomínala. Barům opět po narození dcery přichází na chuť i . "Jsem na pivo a na víno, ale možná zase vyzkouším míchané drinky," plánovala.

Bez přítele Václava Noida Bárty přišla překvapivě Eliška Bučková (32) , kterou na popíjení moc neužije. "Pije někde jinde, jak mi bylo oznámeno," krčila rameny Eliška. "Dohodli jsme se, že já půjdu s kamarádkami a on s kamarádem na pivo," upřesnila, když jsme začali vyzvídat, zda je mezi nimi vše v pořádku.

Po operaci víček se na párty poprvé objevil Václav Upír Krejčí. Do společnosti vyrazila po dlouhé době Sandra Nováková (39) s přítelem Janem Nejedlým nebo Jaroslav Uhlíř (76) s manželkou. A herec Míra Nosek prožíval něžné chvilky hned u vchodu do šatny. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků