Dominika Myslivcová (27 let)
blogerka

Bulvární status: Zpívající blogerka posedlá růžovou provokuje nejen příspěvky na internetu, ale nově také sexy fotkami. Autor: jc


Kdo se skrývá pod těmito kostýmy?

Kdo se skrývá pod těmito kostýmy?

7 českých krásek, které slaví Halloween: Poznáte, kdo se pod strašidelným kostýmem skrývá?

Poslední říjnový den patří Halloweenu. Původně keltský svátek je poslední roky oblíbený i u nás. Den před křesťanským svátkem Všech svatých tak řada lidí využije k tomu, aby se mohla navléknout do strašidelného kostýmu.

Svou dokonalou maskou se letos pochlubilo hned několik českých krásek. Na halloweenskou party v kostýmu vyrazila například Česká Barbie Gabriel Jiráčková (22). Ta se proměnila v sexy postavičku od Walta Disneyho Jessicu Rabbit. Odvážný kostým zvolila také Dominika Myslivcová (27), která na večírek vyrazila jako sexy Batwoman. A za sexy upírku byla blogerka Týnuš Třešničková (26).

16 nejlepších kostýmů letošního Halloweenu: Mrkněte, za co se převlékly Paris, Kylie, Kim nebo Emily

Se svým kostýmem si také vyhrávala bývalá tanečnice StarDance a fitness kráska Martina Marková, která se proměnila v kostru. Influencerka Anna Šulcová se zase stala temným andělem. V dokonalém líčení byste jen těžko poznali zpěvačku a raperku Sharlotu Frantinovou (25). A zpěvačka Anička Slováčková (26) se zase nechala inspirovat líčením, které je známé z Mexika, kde se slaví Den mrtvých. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků