Dominika Myslivcová (26 let)
blogerka

Bulvární status: Zpívající blogerka posedlá růžovou provokuje nejen příspěvky na internetu, ale nově také sexy fotkami. Autor: jc


Dominika Myslivcová Super.cz

Dominika Myslivcová opět nebezpečně sexy. V princeznových šatech své bujné vnady schovat nedokázala!

Chtěla se cítit jako princezna, a navíc byla zatraceně sexy. V princeznovských šatech s bujným dekoltem Dominika Myslivcová (26) moderovala svoji soutěž Miss Princess, kterou organizuje pro malé holčičky.

"Jsem dnes za princeznu, vždycky jsem si přála obléct takové šaty a konečně jsem měla tu příležitost," řekla Super.cz.

Sama nemá partnera ani děti. Proč se rozhodla organizovat zrovna soutěž pro děti? "Důvod je takový, že jsem si jako malá holčička přála být princeznou. Nic podobného tady není, a proto jsem vytvořila soutěž, aby si malé holčičky vyzkoušely být princeznou," vysvětluje.

Sama nikdy v žádné Miss nebyla. "Když jsem byla malá, nic podobného neexistovalo a jako starší už jsem zase nevyrostla do výšky, abych mohla soutěžit," vysvětluje.

Momentálně je prý bez partnera, i když se stále spekuluje, že jejím přítelem je podnikatel Antonín Charouz. "Je tady taky, s Miss mi pomáhal. Zastupuje mě, pomáhá mi, občas zajdeme na kafe, na snídani. Po mém boku je hodně mužů, ale nechci se úplně vázat. Jsem single. A až sama nebudu, tak ho přivedu a ukážu ho," dodala Myslivcová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků