Dominika Myslivcová (26 let)
blogerka

Bulvární status: Zpívající blogerka posedlá růžovou provokuje nejen příspěvky na internetu, ale nově také sexy fotkami. Autor: jc


Krabičková dieta a pravidelný pohyb přinesly své ovoce.

Krabičková dieta a pravidelný pohyb přinesly své ovoce. Foto: Instagram D. Myslivcové

Tukové pneumatiky jsou po čtvrt roce odříkání fuč. Namyšlená česká blogerka vystavila pohublé tělíčko v exotice

Neživí se jako modelka a nám se nedávno svěřila, že po této kariéře nikdy ani netoužila. Pravdou ale je, že blogerka Dominika Myslivcová (26) vystavuje prostřednictvím sociálních sítí své tělo na fotkách více než běžný člověk.

Není to úplně dávno, co na hvězdičku internetu nebyl úplně hezký pohled. Provokativní blondýnce se s věkem zpomalil metabolismus a než stihla zareagovat na skutečnost, že sexy křivky nebude mít zadarmo, tak přibrala přes šest kilogramů. „Jsem ten typ, který musí opravdu dřít, aby to nějak vypadalo,” přiznává Myslivcová.

Tomu už je ale konec. Prostřednictvím svého profilu na sociální síti Instagram se česká Barbie chlubí fotkami z dovolené na Maledivách. Po tukovém prstenci a špíčkách na zádech není ani památky. „Už tři měsíce dodržují fitness menu, krabičkovou dietu, každý den cvičím ve fitku, nejím žádné pečivo, snažím se vyhýbat večírkům a nepít alkohol. Na dovolené jsem se trošku spustila, takže mám co dohánět,” říká Dominika.

Nehledejte za tím žádné plastiky, ani jiný fígl. Stačilo pouze změnit jídelníček a začít cvičit. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků