Dominika Myslivcová (26 let)
blogerka

Bulvární status: Zpívající blogerka posedlá růžovou provokuje nejen příspěvky na internetu, ale nově také sexy fotkami. Autor: jc


Píseň Ilony Csákové Pink by klidně mohla přezpívat Dominika Myslivcová. Super.cz

Víme, za co tahle kontroverzní blondýna se zálibou v růžové utrácí statisíce. Neuvěříte, kolik má kabelek

Už dávno jí není osm, ba ani osmnáct, šatník Dominiky Myslivcové (26) ale stále připomíná šatník malé holčičky, tedy aspoň co se barvy týče. Blogerka a zpěvačka si totiž i ve svých jednadvaceti letech potrpí na růžovou barvou.

„Samozřejmě, že to přichází z dětství, jako malá holčička jsem milovala růžovou barvu. Nechci říct, že teď už ji nemiluju, ale je pravda, že někdy jsem ráda, že mám na sobě něco jiného než růžové oblečení,” svěřila se nám kontroverzní blondýna na prezentaci nové kolekce známé rakouské bižuterie.

Dominika má pochopitelně spoustu růžového oblečení, což funguje zejména jako uniforma pro natáčení jejích blogů, pro někoho infantilní barva ale převažuje v případě jejích doplňků. „Nejvíc utrácím za kabelky, lodičky a kosmetiku. Mám strašně růžových kabelek a vůbec nevím, jestli je vůbec vynosím. Tolik růžových kabelek se asi ani nedá vynosit,” říká Dominika Myslivcová, která se nám svěřila, že vlastní neuvěřitelných dvaačtyřicet kousků. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků