Dominika Mesarošová (36 let)
modelka

Bulvární status: Už je z ní maminka Autor: ac


Jessica Gavriely Super.cz

Chtěla být modelkou, místo toho v 19 otěhotněla: Dcera Martiny Gavriely se pochlubila roční holčičkou

Kdysi chtěla být modelkou, dokonce se účastnila i kurzu Dominiky Mesarošové (36) v Egyptě. Osud ale zamíchal kartami jinak. Dcera moderátorky Martiny Gabriely (43) v devatenácti otěhotněla a teď Jessica Gavriely vychovává malou Olivii.

"Přišel covid, stalo se, bylo to překvápko, ale neměnila bych. Jsem nadmíru spokojená. Ve dvaceti je to záhul, ale je to úplně něco jiného, posunulo mě to úplně jinam," míní Jessica. "Jediné minus je, že nemám okolo moc maminek, moje kamarádky ještě děti nemají, tak nemám s kým řešit maminkovské věci. Ale všichni malou zbožňují a já si mateřství užívám," ujistila nás.

Zpověď dvanáctileté dcery Martiny Gavriely: Vypadá jako sexy šestnáctka a mezi vrstevníky nezapadla

S otcem Olivie jim to prý funguje, i když nějaké problémy byly. "Ale svatbu zatím v plánu nemám," svěřila. K rodičovské si Jessica přivydělává. "S mámou děláme prodlužování vlasů, do toho líčím a ještě jezdím uklízet. Modeling šel opravdu stranou. Myslím, že bych na to ještě neměla tělo špatné, kila navíc se mi vyhnula. Ale ono mě to stejně nikdy moc nebavilo. Jsem svým pánem a jsem takhle spokojená," uvavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků