Dominika Mesarošová (36 let)
modelka

Bulvární status: Už je z ní maminka Autor: ac


Je jasné, že do očí se jí zvládne dívat jen málokdo.

Je jasné, že do očí se jí zvládne dívat jen málokdo. Foto: Instagram D. Mesarošové

Dominika Mesarošová umí překvapit: Zvěčnila se nahoře bez a bujné vnady ani moc nezakrývala

Bývalá modelka a sexbomba Dominika Mesarošová (36) si užívá léto s rodinkou v pohodlí domova a fanouškům se pochlubila snímkem, kterým rozproudila krev v žilách nejednomu svému obdivovateli. V soukromí se totiž opaluje nahoře bez a své bujné zbraně na fotce zakryla jen minimálně.

„Tahle láska nejde popsat slovy. Celé léto trávíme spokojeně na zahradě v bazénu,“ napsala spokojeně blondýnka k fotce, kde je se synkem Eliánem, který brzy oslaví druhé narozeniny.

Přesto, že se našel i rýpal, který shledává částečnou nahotu na fotce jako silně pobuřující vůči dítěti, které by podle něj svou maminku vidět nahou nemělo, ve většině případech našla modelka zastání. „Nahota je sakra normální tak si přestaňte hrát na Amiše. A pokud Vám přijde vulgární, že je nahá před svým synem, a chcete určovat před kým být nahá může či nemůže... jako že cože? Kde to žijeme? Bravo Domi za zdravý přístup,“ lichotí sexy Mesarošové fanynka.

ČTĚTE TAKÉ: Její silikonové pětky už znáte, teď se chlubí zadečkem na luxusní jachtě. Sexbomba Mesarošová je pořád kus!

„Můj syn má 22 měsíců, stále ho kojím, takže je taky vidí dost často. Neusne jinak než na nahých prsou, a co jako? Vždyť nahota je úplně normální, nebo vy jste se narodila v růžovém overálku s nažehleným límečkem?“ zaznělo dál v komentářích jako reakce na pobouřenou ženu. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků