Dominika Gottová (49 let)
servírka, kosmetička

Bulvární status: Truchlí nad smrtí milovaného tatínka Karla Gotta. Autor: veš


Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Dominika Gottová zpátky v Česku. Co má společného s Vojnarem od Vondráčkové?

Nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) Dominika Gottová (49) je zpátky v Česku. Z Finska, kde trvale žije, přiletěla v pátek do Prahy. Původně se měla v Česku objevit už loni na podzim, ale protože nebyla očkovaná, zůstala v Helsinkách.

„Chtěla jsem na Vánoce přiletět za maminkou, ale mám teprve po prvním očkování a musela bych být v Praze v karanténě. Dorazím, až budu mít po druhé dávce,“ řekla Super.cz tehdy Dominika.

Dominika Gottová se ozvala z Finska: Pobyt v léčebně a další boj se závislostí

Tu čeká v Praze nečekaná spolupráce. Podle Nedělního Aha! by se měla objevit v novém klipu zpěváka a moderátora Petra Vojnara (46), který chodí s Lucií Vondráčkovou (42), byť se už hojně spekuluje, že už spolu nejsou.

Ptáčkové si špitají o rozchodu. Je láska Lucie Vondráčkové a Petra Vojnara minulostí?

Konkrétně by prý měla v klipu zpívat, nebo spíše recitovat. „Máme spolu rozjednaný jeden pracovní projekt, takže mi zajistil odvoz a ubytování. A budeme na tom projektu dělat,“ popsala Aha! Gottová. Ta je ráda za každý případný honorář, a tak nabídku ráda přijala. Na manžela Tima, jenž je neustále na cestách, nemůže spoléhat, a ve Finsku stálou práci zatím nenašla. Ve své původní domovině tak možná najde nové příležitosti. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků