Dominika Gottová (47 let)
servírka, kosmetička

Bulvární status: Truchlí nad smrtí milovaného tatínka Karla Gotta. Autor: veš


Dominika Gottová

Dominika Gottová Michaela Feuereislová

Dominika Gottová odletěla do Finska řešit rodinné záležitosti. Jak to celé bude dál?

Dominika Gottová (47) odletěla do Finska vyřešit, jak to bude dál s rozvodem s finským muzikantem Timem Tolkkim, o který požádala letos v lednu přes finskou ambasádu. „Potřebuji vyřešit rodinnou záležitost, jak to celé bude dál. Proto jsem odletěla. Do Prahy se zase vrátím. Mám tam bydlení a práci,“ řekla Dominika Super.cz. Nevyloučila ale, že vše může skončit obnovením vztahu.

O tom, že se chce rozvést, mluvila Dominika Gottová už loni v listopadu. Následně k tomu začala podnikat praktické i právní kroky. Vrátila se do Česka, kde si našla práci, a kde také začátkem roku podala zmíněnou žádost. Její muž se ale jen tak nenechal odbýt a do Prahy za ní přiletěl. Dominika poté vystoupila s prohlášením, že na rozvodu trvá.

„To, že do Česka přiletěl stále ještě můj manžel, jsem neměla možnost nějak ovlivnit. Zdůrazňuji, že z mé strany stále trvám na rozvodu s ním a již celou situaci řeším s finskou ambasádou tady v Praze. Neplánuji s manželem bydlet, ani s ním žít,“ uvedla v únoru s tím, že Tolkkimu nabídla kamarádství.

Dominika Gottová se kvůli otci pustila do moderátora Jakuba Železného

To zřejmě přijal, protože když do Prahy přiletěl v létě, Dominika sdílela společnou fotku, k níž uvedla, že měli „pěknou přátelskou večeři“. Jak to bude dál, ukáže čas. 

Lucie Sieglová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků