Domenico Martucci (45 let)
expřítel Ivety Bartošové

Bulvární status: Vypařil se z mediálního světa. Autor: daz


Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

Vdovec po Ivetě Bartošové promluvil o vyhrožování smrtí Artura: Řeknu vám, jak to bylo!

Asi nejzávažnější obvinění vůči Josefu Rychtářovi (63) bylo po smrti Ivety Bartošové (✝48) vzneseno Domenicem Martuccim (45). Ten tvrdí, že Rychtář zpěvačce předtím, než ji loni odvezl zpátky do Čech, vyhrožoval, že jestli se k němu nevrátí, zabije jejího syna. Vdovec nyní promluvil. Jak to podle něj bylo.

„Nechápu, proč mě ten člověk stále špiní. Obvinil mě z velmi závažné věci, že jsem měl Ivetce údajně vyhrožovat smrtí Artura. To není vůbec pravda. Mám na to svědky a záznamy, které mohu doložit,“ brání se Rychtář. Všechny hovory s Ivetou má z té doby nahrané a říká, že v nich neslyší ani náznak výhrůžek ze své strany.

Je také možné, že on ani Martucci nelžou a že jen Iveta si v tu chvíli mohla vymyslet takovou báchorku, aby osvětlila, proč se k němu vrací. V tom byla totiž přebornice. Vždyť i Macuru, kterého předtím požádala o pomoc před Rychtářem, nakonec nesmyslně obvinila z únosu.

„Uráží mě to. Vždyť ten kluk do Uhříněvsi jezdil každý víkend, pan Štaidl ho sem pouštěl. Starali jsme se o něj. Ivetka o něj pečovala jako máma, já ho vzal za vlastního. Dovolím si tvrdit, že jsem s Arťou měl dobrý vztah. Nikdy jsem mu nic nevytkl, nezakázal, a když potřeboval nějakou tu korunu, tak jsem mu ji také dal,“ tvrdí Rychtář s tím, že kdyby se k synovi Ivety choval nevhodně, manželka by ho okamžitě vyhodila z domu.

„Pro Artura žila a sebemenší náznak toho, že mu chci ublížit, by byl můj konec,“ dodal. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků