Domenico Martucci (45 let)
expřítel Ivety Bartošové

Bulvární status: Vypařil se z mediálního světa. Autor: daz


Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

Drsné obvinění manžela Ivety Bartošové: Po její smrti prý řešil, jak co nejvíc nahrabat pod sebe!

I když se vdovec po Ivetě Bartošové (✝48) Josef Rychtář (63) poslední dobou sebevíc snaží očistit své jméno, stále se objevují nová podezření, která na něj hází špatné světlo. Opět se třeba ozval Domenico Martucci (45) s obviněním, že na své zesnulé ženě chtěl nepěkně vydělat!

„Dneska jsem četl další směšné lži, jak Rychtář řekl, že nechtěl dědit a takové bláboly. Mám důkaz, že je to lež! První květnový týden byl v OSA (Ochranný svaz autorský) a chtěl vědět, kolik peněz dostane za tantiémy a kdy je bude mít k dispozici. Kamarád, který tam pracuje, mi to potvrdil,“ napsal na svou sociální síť Martucci.

Super.cz se snažil kontaktovat i Rychtáře, ale patrně zrovna s dvorním fotografem plánovali další prodej exkluzivních snímků, takže nebral telefon a nemohl se k drsnému obvinění vyjádřit.
Již dříve se ale důrazně ohradil proti tomu, že by po smrti Ivety jakkoli dohledával možnosti, jak na její smrti nějak vydělat. A Martucciho opakovaně označil za lháře.

Martucci si myslí, že jen díky jeho nalezení italské závěti vytáhl Rychtář tu svou, jinak by ji schovával a modlil se, aby dostal padesátiprocentní podíl z dědictví.

„Musel by okamžitě opustit dům, který mu nepatří, sbalit igelitku a jít do háje. Šašku, díky závěti z Itálie stejně skončíš pod mostem. Je ti to jasné?“ dodal italský exmilenec Bartošové. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků