Dolly Parton (75 let)
zpěvačka

Bulvární status: Ikona americké country music s nepřehlédnutelným hrudníkem Autor: ac


Dolly Parton v průběhu věků

Dolly Parton v průběhu věků Foto: Super.cz/Profimedia.cz

7 fotek sexbomby Dolly v průběhu věků: Takhle čas změnil její obří prsa i tvář

Už to není žádná mladice, ale přesto až vulgárním způsobem upozorňuje na ňadra, jimž vděčí za popularitu stejně jako stovkám písní. Legendární sexbomba Dolly Parton dnes slaví 73. narozeniny a má na co vzpomínat. Už odnepaměti je nepřehlédnutelná. A na stará kolena své návyky nemění.

Ikona country music žila v domnění, že díky plastické chirurgii zůstane věčně mladá. To se ale nestalo. Prsní implantáty jí zajistily dostatek pozornosti, ale s její tváří to dopadlo o poznání hůře. Po několika plastikách vypadá jako parodie sebe sama a vzhlíží k ní travestité, kteří jsou od ní často k nerozeznání.

Nepřirozené zásahy přitom nebyly vůbec nutné. Z archivních fotek je zřejmé, že Dolly byla atraktivní ženou i bez nich. Jen se bohužel nesmířila se stárnutím. I když vypadá jako vosková figurína, v USA je dodnes uznávanou umělkyní.

Dolly se country věnuje už od 60. let. Od těch časů prodala milióny alb a posbírala desítky hudebních cen včetně devíti Grammy. S kariérou se ještě zdaleka nerozloučila. Stále produkuje nové písně a má věrné publikum.

I když se Dolly Parton stala sexsymbolem, její soukromý život se obešel bez skandálů. Její vnady sice obdivovaly milióny mužů, ale country diva se už v roce 1966 provdala za Carla Deana, s nímž dodnes tvoří harmonický pár. Ten na rozdíl od své ženy nestojí o publicitu a údajně ji viděl jen jednou vystupovat. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků