Diana Kobzanová (39 let)
modelka

Bulvární status: Randí s hokejistou Michaelem Frolíkem. Autor: daz


Přemýšlí Diana Kobzanová o svatbě s úspěšným hokejistou? Super.cz

Kobzanová na Hudlerově svatbě chytla svatební kytici. Nám exkluzivně prozradila, jestli už taky chystá veselku

Během uplynulého víkendu si v zámeckém hotelu Mcely bral hokejista Jiří Hudler modelku Hanku Chymčákovou. Čestnými hosty svatby byl Jiřího kolega a kamarád Michael Frolík s přítelkyní Dianou Kobzanovou (39).

Někdejší nejkrásnější dívce roku 2001 se podařilo během tradičního zvyku chytnout svatební kytici a okamžitě se začalo řešit, kdy do toho Kobzanová a Frolík taky praští.

Když jsme se s Dianou setkali v Ústavu lékařství a kosmetiky, kam kráska dorazila na zkrášlovací proceduru, tak jsme jí museli tuto otázku také položit. „O mě se ví, že jsem soutěživá, takže kdyby Hanka házela odjištěný granát, tak já bych tu soutěž vyhrála,” vtipně uvedla blonďatá kráska a pak o něco vážněji dodala: „Samozřejmě vím, že je to tradice, ale já znovu opakuju, že se mi líbí, když si lidé splní sen a vystrojí si krásnou svatbu. Já ale ten typ nejsem a vůbec mi to nechybí.”

Ani jejich dcera Ella prý nebude trpět tím, že rodiče žijí na hromádce. „Naše Ella má obě příjmení, takže to nikomu divný nepřijde. Já o všem přemýšlím asi až moc racionálně,” říká Diana, kterou prý v Kanadě i tak vnímají jako ženu Michaela Frolíka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků