Diana Kobzanová (39 let)
modelka

Bulvární status: Randí s hokejistou Michaelem Frolíkem. Autor: daz


Diana pózovala se svojí fenkou Miou.

Diana pózovala se svojí fenkou Miou. Foto: facebook D. Kobzanové

Takhle jsme ji dlouho neviděli: Diana Kobzanová fotila módu a pózovala nahoře bez. Proč si na těchto fotkách připadá hnusná?

Modelingu už se poslední roky nevěnuje a profiluje se jako moderátorka. Přesto však občas udělá dlouhonohá kráska Diana Kobzanová (39) výjimku. Mezi ty stálé patří módní návrhářka Beata Rajská a její kamarádka Gábina Bendová, sestra hokejisty Jaroslava Bednáře (45).

Právě pro ni fotila o víkendu novou kolekci jaro - léto oblečení, které v Česku zastupuje, a Diana se stala její tváří. Snímky se pochlubila na stránkách svého televizního pořadu Drzá Diana. Ale sama sebe zkritizovala. "Na fotky se mě ani neptejte. Jsou úplně hnusný a sama sobě se na nich vůbec nelíbím," prohlašuje Diana.

My ale musíme říct, že má o sobě Diana zbytečně špatné mínění. Sluší jí to jako vždycky a je vidět, že čtrnáct dní, které strávila ve Winnipegu u svého přítele Michala Frolíka a vyvařovala jako šílená, se na její figuře vůbec nepodepsalo. A fotka, na níž zapózovala jen v džínách a nahoře bez jen se svojí fenkou bulteriéra Miou, rozhodně nenechá mnohé pány spát. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků