Denisa Nesvačilová (31 let)
herečka

Bulvární status: Sexy zrzka se proslavila v posledním díle Básníků. Autor: veš


Iva Kubelková

Iva Kubelková TV Nova

OBRAZEM: Dračice Bílá, rozjetá Zagorka i půvabná Bagárová. Mrkněte se na proměny druhého dílu Tváře!

Diváci show Tvoje tvář má známý hlas se i v druhém díle dočkali série zábavných vystoupení. Těm tentokrát vládla Iva Kubelková (45), která se převtělila v českou pěnici Lucii Bílou.

Její vystoupení bylo po všech stránkách dokonalé a právem se stala vítězkou celého dílu. „Tý jo, tohle bych od Ivy vůbec nečekala, fakt úplná pecka,“ stálo v jednom z mnoha pochvalných komentářů. Publikum dostala do kolen i Monika Absolonová (45). Ta vystupovala jako slovenský zpěvák Meky Žbirka.

Pod maskou Kapitána Dema se tentokrát skrýval herec Saša Rašilov (50) a skvělou show na scéně předvedla i herečka Denisa Nesvačilová (31). Ta se tentokrát stala mužem. Píseň Šubyduby Amerika zazpívala jako František Ringo Čech.

OBRAZEM: Svůdná JLo, dechberoucí Adele a jízda v podobě AC/DC! Mrkněte na proměny prvního dílu Tváře

S pomocí své dcery se na scéně oblíbené televizní show objevil Václav Kopta (57), který zazpíval píseň Motýl Jiřího Šlitra. Nad jevištěm se vznášel Martin Carev, a to v kostýmu Hany Zagorové. „To bylo opravdu zábavné vystoupení, a hlavně ty nabušené ruce,“ komentovali diváci. „Tohle mě bavilo. Hanička trochu přes zimu posilovala. Pecka,“ dodala jedna z divaček.

Finalistka poslední SuperStar Nikita Makytková se stala Monikou Bagárovou a na jevišti ji doprovodil Jan Bendig. A o úvodní show se postaral Denis Šafařík, který měl za zády coby Pavel Horňák skupinu Kroky Františka Janečka. Na všechny proměny druhého dílu show Tvoje tvář má známý hlas se podívejte v naší galerii. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků