Denisa Nesvačilová (29 let)
herečka

Bulvární status: Sexy zrzka se proslavila v posledním díle Básníků. Autor: veš


Aneta Vignerová doprovodila na premiéru filmu Přes prsty Petra Kolečka.

Aneta Vignerová doprovodila na premiéru filmu Přes prsty Petra Kolečka. Herminapress

Třásně Vignerové sotva zakryly rozkrok: Na premiéře filmu o sexy beachvolejbalistkách nejvíc z těla ukázala přítelkyně režiséra

Jak už Super.cz informoval, v novém filmu Petra Kolečka (37) Přes prsty, u kterého se ujal nejen role scenáristy, ale poprvé i režiséra, se mohou pánové pokochat komediálními scénami, ale také sexy ženskými těly. Herečky Petra Hřebíčková (41) a Denisa Nesvačilová (29) jako dvojice beachvolejbalistek svoji figuru neukážou jen na hřišti, ale i při četných milostných scénách.

Na slavnostní premiéře se ale představitelky hlavních hrdinek, co se odvážných modelů týče, držely zpátky, i když zrovna Denisa si na odhalené kousky dříve docela potrpěla, a nebojí se ukázat svá ňadra v modelech bez podprsenky. Nejvíce pozornosti na premiéře v kině Lucerna na sebe nakonec strhla režisérova přítelkyně Aneta Vignerová (33), která měla tak krátké šaty, že jí rozkrok zakrývaly jenom třásně a fotografové jako mlsní kocouři čekali, zda neukáže ještě víc.

Kromě představitelek hlavních rolí v Lucerně nechyběla ani Lucie Bílá (55) s partnerem Radkem. Ta k filmu nazpívala ústřední píseň, spolu se zpěvákem Marcellem. Jiří Langmajer (54), jenž hraje hlavní roli, nedorazil. Pánskou část herecké delegace zastupovali Jakub Prachař (37) s Vojtou Dykem (35), oba bez partnerek. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek