Denisa Domanská (30 let)
Česká Miss World 2011

Bulvární status: Zařizuje si byt Autor: daz


Denisa Domanská šla s opálenou kůží na trh.

Denisa Domanská šla s opálenou kůží na trh. Herminapress

Opálená stehna se nebojí ukazovat. Domanská si je dobře vědoma předností, které jí příroda nadělila

Horké počasí vybízí k tomu odhalovat svršky oblečení a zanechávat jen to nejnutnější. Když například Denisa Domanská (30) vyrazila na českou premiéru filmu Terminator Genisys, tak to skoro vypadalo, že se chystá na pláž. Overal s krátkými nohavičkami, páskové sandálky, klobouk s širokou krempou a vlasy jako zmáčené mořskou vodou, za Českou Miss World 2011 se lidé, a zejména pak muži, ten večer prostě otáčeli.

Domanská byla na premiéře neoficiálního pátého pokračování akční sci-fi ve svém živlu. Modelka prý doslova „zhltla“ všechny předchozí příběhy a prostě si musela užít další dobrodružství.

„Já miluji filmy, kde se něco děje, a když navíc jde o sci-fi, není co řešit. Terminátor je prostě můj šálek kávy. Arnold Schwarzenegger vás nenechá při sledování příběhu chvilku v klidu. A triky jsou od prvního dílu lepší a lepší. No paráda,“ nechala se slyšet nadšená Denisa.

Jsou tedy napětí a akční scény pro mladou dámu tím nejdůležitějším, co jí mohou kina nabídnout? „Je to tak, jak už jsem řekla, miluji akci a pořádnou dávku napětí, ovšem to vůbec neznamená, že tohle všechno musím prožívat osobně. Třeba na romantické slaďáky nechodím vůbec. Když něco romantického, tak ve dvou a v soukromí,“ prozradila Domanská. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků