Denisa Domanská (29 let)
Česká Miss World 2011

Bulvární status: Zařizuje si byt Autor: daz


Prohlédněte si dokonalé postavičky českých modelek pěkně zblízka.

Prohlédněte si dokonalé postavičky českých modelek pěkně zblízka. Foto: Top Secret, Michaela Feuereislová

Tohle vás rozžhaví víc než venkovní teploty. Takhle se vybírají božští andělé na přehlídku spodního prádla

Po včerejšku začíná být pomalu jasné, které krásky nasadí andělská křídla během prestižní přehlídky spodního prádla Top Secret. Po druhém kole českého castingu se mohou radovat z postupu missky Tereza Budková, Tereza Chlebovská (30), Denisa Domanská (29), Veronika Procházková a také čerstvá tvář Primy Monika Leová (30). Dívky úspěšně prošly konkurzem, do kterého se přihlásilo neuvěřitelných čtyři sta modelek.

„V našem hledáčku jsou nadále jména jako Aneta Vignerová a Hana Mašlíková, které momentálně nebyly v České Republice. Rovněž Tereza Fajksová, která v tomto týdnu reprezentuje ČR na Srí Lance," prozradila marketingová manažerka projektu Lucie Nouzová.

Novinkou letošního ročníku jsou castingy v zahraničí. Dvaadvacítku modelek doplní zbývající krásky vybrané na konkurzu v Bratislavě a Miláně.

„Jsem hrozně ráda, že jsem byla vybrána. Sledovala jsem hlavně americký originál, kde nejvíc obdivuju Adrianu Limu a dánskou modelku Doutzen Kroes," svěřila se nám se svými pocity Česká Miss World 2011 Denisa Domanská. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků