Denisa Domanská (29 let)
Česká Miss World 2011

Bulvární status: Zařizuje si byt Autor: daz


Hráčky plážového volejbalu Domanská, Moravcová, Mašlíková, Pártlová a Nosková předvedly své nožky.

Hráčky plážového volejbalu Domanská, Moravcová, Mašlíková, Pártlová a Nosková předvedly své nožky. Foto: Hermina

Tohle jsou tělíčka k nakousnutí: Slavné krásky v čele s Mašlíkovou se odhalily na pláži

Modelka Hanka Mašlíková (39) je opravdu velkou milovnicí plážového volejbalu, a proto letos už potřetí zorganizovala turnaj celebrit Celebrity Beach Cup 2012.

„Napadlo mě propojit svět volejbalu a svět šoubyznysu a zorganizovat exhibiční turnaj, jehož výtěžek by pomohl dobré věci. A letos jsme se spojili s občanským sdružením Dobrý skutek,“ popisuje poslání turnaje modelka.

Hanka Mašlíková vyzvala známé tváře z řad herců a zpěváků, aby se postavily po bok profesionálních hráčů a zúčastnily se zábavného „sranda“ turnaje. Nejhezčí pohled byl pochopitelně na dámskou část skupiny slavných osobností. Představitelky České Miss Tereza Chlebovská a Denisa Domanská (29) si dokonce nebály obléknout opravdu odvážné spodní díly plavek.

Samotná Mašlíková se do hry vrhla doslova po hlavě a vůbec ji netrápilo, když se občas válela v horkém písku. Snažení se totiž vyplatilo a vnadná kráska skončila se svým týmem na prvním místě. Jelikož je to vítězství opakované, poháru se vzdala ve prospěch týmu, který se umístil hned po ní. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků