Demi Lovato (30 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Zpěvačka, která bojoval/a s drogovou závislostí, zrušil/a zásnuby a prohlásil/a se za nebinární. Autor: kb


Demi Lovato v New Orleans

Demi Lovato v New Orleans Profimedia.cz

I celebrity jsou jen lidi: Krásnou Demi Lovato byste na ulici bez šminek a paruky asi nepoznali

Ze zdánlivé dokonalosti slavných krásek mnohdy až oči přecházejí, ale věřte, že když se ráno probudí, vypadají dost podobně jako většina obyčejných ‚smrtelnic‘. Třeba taková Demi Lovato (30) má ráda výraznější make-up, a když ji omrzí její krátký sestřih, často sahá po parukách, a pokaždé si tak dokáže vytvořit nový look. Když ale vyrazí jen tak do města, nic z toho nepotřebuje.

Zpěvačka, která se proslavila už jako dítě vystupováním v pořadu Barney a přátelé, si ve středu vyšla se svým kanadským přítelem Jordanem Lutesem, známějším pod uměleckým jménem Jutes, na procházku po New Orleans, kde jsou ubytovaní v jednom z tamních hotelů.

Slavná zpěvačka, která chtěla být oslovována ‚oni‘, má nový objev. Co na něj říkáte?

Demi, která o sobě před časem prohlásila, že je nebinární, aby si to po pár týdnech zase rozmyslela, vsadila na pohodlí a v teplákách a mikině s kapucí ji v ulicích asi poznal málokdo.

Tři mrtvice a infarkt: Demi Lovato popsala předávkování drogami, zbývalo jí 5-10 minut života

Páreček, který randí od letošního léta, se sladil nejen ležérními outfity, ale i černým lakem na nehtech. Lovato ve městě pobývá momentálně díky jejímu turné Holy F**k, na nějž vyrazila po srpnovém vydání stejnojmenné desky. Jutes se přitom spolupodílel jako autor na několika skladbách. Demi se na albu otevřela svým fanouškům a vnímá ho jako zpověď a ozdravný proces z jejích dřívějších závislostí na drogách. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků