Demi Lovato (30 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Zpěvačka, která bojoval/a s drogovou závislostí, zrušil/a zásnuby a prohlásil/a se za nebinární. Autor: kb


Demi Lovato a její nový partner Jordan Lutes

Demi Lovato a její nový partner Jordan Lutes Profimedia.cz

Slavná zpěvačka, která chtěla být oslovována ‚oni‘, má nový objev. Co na něj říkáte?

Zpěvačka Demi Lovato (30), která loni šokovala fanoušky svým prohlášením, že se cítí být nebinární a přeje si, aby ji veřejnost oslovovala ‚ono‘ či ‚oni‘, aby si to po roce opět rozmyslela a chtěla být oslovována opět jako žena, se ukázala s novým partnerem. Jde o kanadského muzikanta Jordana Lutese, s nímž v úterý vyrazila na večeři do restaurace Lavo v New Yorku.

Nový pár šoubyznysu se vedl za ruce a vzbuzoval hodně pozornosti. Oba byli dokonce sladění a jejich outfity byly rozhodně nepřehlédnutelné. Zatímco Lutes oblékl svetr s velkými hvězdami, známá zpěvačka vsadila na skládanou minisukni, a především koženou bundu s mnoha nápisy.

Demi Lovato si rýpl/a do bývalého snoubence: Můj vibrátor je lepší, vzkazuje. Co herec na to?

Nedávno se objevily informace, že zpěvačka je ve spokojeném a zdravém vztahu, nyní se ukázalo, že jde právě o tohoto umělce z Toronta, jenž je o šest let mladší. Lutes s Lovato spolupracoval na jejím osmém studiovém albu Holly Fvck, které vyjde již 19. srpna.

Po třech měsících vztahu se zasnoubili, za další dva rozešli: Neuvěříte, co herec řekl o rozchodu se slavnou zpěvačkou

Když pomineme spekulace o jejím údajném úletu s mladší sestrou Miley Cyus Noah, jejím posledním partnerem byl herec Max Ehrich, s nímž se ovšem nerozešla v dobrém. Max zpěvačku dokonce nařknul z toho, že se o jejich rozchodu dozvěděl z médií. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků