Demi Lovato (30 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Zpěvačka, která bojoval/a s drogovou závislostí, zrušil/a zásnuby a prohlásil/a se za nebinární. Autor: kb


O hluboké výstřihy ani tentokrát nebyla nouze.

O hluboké výstřihy ani tentokrát nebyla nouze. Foto: Super.cz/Profimedia

7 nejvíc sexy dekoltů z udílení hudebních cen: Mrkněte, která ze slavných dam ukázala nejvíc kůže

Na udílení hudebních cen iHeartRadio Music Awards 2021 se to hlubokými výstřihy tentokrát jen hemžilo. Slavné dámy vyšponovaly bujná poprsí a přítomní během příchodů na červený koberec nevěděli, kam s očima.

Nejvíc kůže odhalila nejspíš rapperka Doja Cat. Nejprve se předvedla v kompletně průsvitném outfitu značky Brandon Maxwell, pod nějž oblékla jenom kalhotky. Ten pak vyměnila za o něco umírněnější šaty s kočičkami, výstřih až téměř po pupík však ani tentokrát nechyběl.

Za kolegyní nezaostávala v úsporném outfitu ani další rapová hvězda Megan Thee Stallion (28). Ta patří pravděpodobně k nejvyvinutějším hvězdám večera. Naopak, že i co je malé, to je hezké, předvedla v hlubokém výstřihu tanečnice Charli D'Amelio.

11 slavných dam, které na udílení hereckých cen oslnily nadupanými výstřihy

Pozornosti neušel ani plný dekolt Megan Fox (36), jež doprovodila partnera Machine Gun Kellyho. Demi Lovato (30), jež se nedávno prohlásil/la za nebinární, vynesl/la modrý sametový kostýmek, pod kterým ovšem rafinovaně chyběla podprsenka. Jak to slavným slušelo, si můžete prohlédnout v galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků