Demi Lovato (30 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Zpěvačka, která bojoval/a s drogovou závislostí, zrušil/a zásnuby a prohlásil/a se za nebinární. Autor: kb


Demi Lovato ví, jak na sebe upoutat pozornost.

Demi Lovato ví, jak na sebe upoutat pozornost. Profimedia.cz

Sexy zpěvačka svým dekoltem okořenila zápas roku: Následující den vnady zahalila jen krajkou

Demi Lovato (30) má za sebou mimořádně úspěšný víkend. Během dvou dnů dokázala oslnit na ostře sledovaných akcích navzdory tomu, že ani jednou nebyla za hlavní hvězdu.

V sobotu měla Demi čest zazpívat americkou hymnu před zápasem mezi irským bojovníkem ve smíšených bojových uměních Conorem McGregorem a americkým boxerem Floydem Mayweatherem. Jen kvůli samotné zpěvačce si samozřejmě předražené lístky do arény v Las Vegas nikdo nekoupil, přesto její vystoupení v televizi sledovalo více diváků než oscarový ceremoniál.

Ozdoba zápasu výjimečnou příležitost nepodcenila a oblékla bílé šaty s odvážným výstřihem dosahujícím až k pasu. Podprsenku Demi nechala doma i následující den, kdy se v Los Angeles udílely MTV Video Music Awards. Ňadra provokativně zahalila do outfitu z černé krajky, která sotva zamaskovala její bradavky. Během ceremoniálu zazpívala píseň Sorry Not Sorry, s níž bohužel v kategorii Hit léta 2017 neuspěla. Vzhledem k výběru oblečení ale neměla o pozornost nouzi. 

Adam Chromý , Super.cz