David Gránský (29 let)
herec a zpěvák

Bulvární status: Byl hvězdou show Tvoje tvář má známý hlas Autor: ac


Tyto slečny budou bojovat o korunku pro Dívku roku.

Tyto slečny budou bojovat o korunku pro Dívku roku. Foto: archiv Dívka roku

Tyhle náctileté slečny se utkají o titul nejkrásnější dívky Česka: Jak se vám finálová desítka líbí?

Do finále soutěže o nejkrásnější dívku Česka zbývá jen pár hodin. Už v pondělí se v Divadle pod Palmovkou rozhodne, která z náctiletých slečen, které se do dostaly do finálové desítky, získá titul Dívka roku. Jejich snímky máte možnost vidět ve fotogalerii.

Dívky budou soutěžit ve čtyřech disciplínách. Je to rozhovor s moderátorem, této role se zhostí David Gránský (29) spolu s kolegou Jakubem Kotkem, který moderoval už semifinále, Litex dance, volná disciplína a POSHme fashion show. Finalistky za sebou mají také test zručnosti a všeobecný test.

V rámci podvečera, aby měly dívky čas na trochu oddechu a převlékání a hosté se mezitím bavili, vystoupí Vašek Noid Bárta (40), Roman Vojtek (49) a Petra Vraspírová, Eva Burešová, Vojtěch Drahokoupil a Julián Záhorovský.

Patronkou soutěže je letos Iveta Vítová (37), ale podporu dívkám slíbily i další známé tváře, z nichž část už byla v semifinálové porotě, jako Kristýna Kubíčková (23), Elis Mrázová, Lenka Vacvalová (31), Kate Matl (42), Martin Kraus, Petr Vondráček, Vlastimil Harapes, Václav Upír Krejčí, Miro Šmajda, Martin Čermák, Petr Vojnar či Braňo Polák. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků