David Beckham (45 let)
bývalý fotbalista

Bulvární status: I bez aktivní fotbalové kariéry vydělává milióny a je hrdým otcem čtyř dětí. Autor: ls


Snaží se Meghan napodobit Kate?

Snaží se Meghan napodobit Kate? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Meghan změnila účes a nápadně se podobá vévodkyni Kate. Snaží se snad kopírovat její decentní styl?

Vévodkyně Meghan (36) a princ Harry (35) se připojili ke královně Alžbětě II. při předávání cen Queen’s Young Leaders Awards, které se týkají královnina programu, jenž oslavuje mladé lidi napříč královstvím a pomáhá jim v rozvoji. Na akci v Buckinghamském paláci dorazil mimo jiné i David Beckham (45), který působil neméně královsky.

Byl to nicméně Meghanin vzhled, který všechny zaujal. Meghan, kterou obvykle vídáme s rovnými vlasy, měla tentokrát totiž vlasy samou loknu a nápadně se podobala vévodkyni Kate (38). V decentním růžovém kostýmku od Prady opravdu Meghan trochu vypadala, jako když Kate kopíruje a svět na toto téma okamžitě začal diskutovat.

Meghan navíc od svatby tráví s královnou dost času. Nedávno se vydaly na společný výlet vlakem do Cheshiru a vypadaly, že se opravdu dobře bavily. Zdá se, že si k sobě královna a vévodkyně ze Sussexu našly cestu. A zatímco Kate se věnuje svým mateřským povinnostem, Meghan úspěšně zastává ty královské. Tak schválně, kterou z nich bude mít královna radši. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků