Dasha Dasha (40 let)
zpěvačka

Bulvární status: Neodmyslitelně patří ke StarDance Autor: ac


Dasha vypadá po porodu báječně a zvládá spoustu práce. Super.cz

Tři měsíce po porodu dcery vystupuje na jevišti v prádélku: Zpěvačka zvládá muzikál, StarDance, koncerty i kojení

14. července porodila holčičku Žofii, ale hned po šestinedělí naskočila do práce. A už je zase jako tyčka. Zpěvačka Dasha (40) zpívá ve StarDance, má za sebou premiéru muzikálu Bonnie and Clyde a do toho ještě koncertuje. Při tom všem zvládá dceru i plně kojit. Neuvěřitelné!

"Zkoušení na muzikál bylo kratší než obvykle, méně, než bych si bývala přála, ale o to víc jsme si to užili, jak to bylo smrsklé do méně dnů. A navíc mě to strašně baví," řekla nám Dasha, která vypadí snad ještě hubenější, než byla před otěhotněním. Moc ze svého těla totiž na jevišti neskrývá, vystupovala i ve spodním prádle. "To asi jo, jestli tomu říkáte hubená, já jsem na to takhle zvyklá," usmívala se Dasha, která vypadá báječně.

Dasha kromě muzikálu a StarDance také koncertuje. "Jezdím s kapelou, protože jsme měli již nasmlouvanou práci, ještě než jsem vůbec tušila, že otěhotním. Ale zvládáme to a dcera to zvládá s námi. S tatínkem se staráme půl napůl," krčila rameny. Zdálo se nám nemožné, aby při takovém pracovním vytížení zvládla i kojit. "Stíhám to, našli jsme způsob, jak to udělat, a holčička je plně kojená," řekla nám Dasha. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek