Darina Nová (63 let)
bývalá manželka Josefa Rychtáře

Bulvární status: S exmanželem Josefem Rychtářem musí přes své protesty bydlet pod jednou střechou. Autor: daz


Darina Rychtářová a Josef Rychtář

Darina Rychtářová a Josef Rychtář Foto: archiv Super.cz, Michaela Feuereislová

Zázrak! Vdovec po Ivetě Bartošové se vrátil k exmanželce Darině a seká latinu

Po měsících hašteření a naschválů se Josef Rychtář (63), který byl soudně na dva měsíce vykázán z domu, a dokonce málem skončil i ve vazbě, vrátil do firmy, která přiléhá ke společnému domu s exmanželkou Darinou Novou (63). A světe, div se, víc jak měsíc po jeho návratu na místo mnohých konfliktů nikdo na nikoho nevolal policii a ani nedošlo k napadení!

„Vůbec se nevídají, je ticho po pěšině. Policie už nám v ulici nebrzdí každou chvíli,“ říká soused exmanželů a i podle zdrojů z okolí bývalého páru oba asi zakopali válečnou sekeru.

„Ne že by si padli do náruče, ale Josef se zklidnil, a navíc se ani nepotkají. Neprobíhá tam ani z jedné strany žádná provokace, takže je konečně klid. Asi pomohlo i to, že si Rychtář v cele předběžného opatření uvědomil, jak je to celé zbytečné. A protože ustoupila i druhá strana, nedochází konečně k ničemu radikálnímu,“ tvrdí známý rodiny.

Otázkou je, na jak dlouho bude na „západní“ frontě klid. Jak Super.cz již uvedl, soudkyně dvojici donutila, aby si sedla a zkusila se, už kvůli dětem, rozumně dohodnout. Jestli to oba vydrží na dlouho (však mezi nimi už byl asi milión rozepří), to ukáže až čas. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků