Darina Nová (63 let)
bývalá manželka Josefa Rychtáře

Bulvární status: S exmanželem Josefem Rychtářem musí přes své protesty bydlet pod jednou střechou. Autor: daz


Josef Rychtář

Josef Rychtář Michaela Feuereislová

Rychtář zpytuje svědomí? Stáhl všechna obvinění proti manželce a synovi

Že by přece jen měla léčba šokem úspěch? Josef Rychtář (63) nedávno skončil málem ve vazbě a podle jeho exmanželky Dariny Nové (63) to bylo jen proto, že léta nic nerespektoval. Možná, že vdovce po Ivetě Bartošové (✝48) riziko vězení tak zasáhlo, že se rozhodl udělat rázný krok. Nejdřív na manželku a syna Josefa podal asi „milión“ trestních oznámení, teď ale prý všechna stáhl!

„Nedaruju jí nic. Ani spálenou sirku. A podávám na ni jedno trestní oznámení za druhým. Je nemocná,“ řekl nám Rychtář relativně nedávno o bývalé ženě.

Pak ale proběhl soud ohledně předběžného opatření, za jehož údajné porušování pak málem skončil ve vazbě, a rázem bylo vše jinak.

Soudkyně si vůbec nebrala servítky. Ani vůči jedné straně. „Myslíte si, že i když jsou vaši synové dospělí, že jim dáváte svým chováním dobrý příklad?“ hřímala a oba dva bývalé manžele nutila zamyslet se a pokusit se usmířit.

Ti si nakonec opravdu sedli k jednomu stolu a začali spolu vyjednávat, jak začít fungovat v rámci slušnosti. „Mohlo to být už dávno, ale manžel se jakékoli domluvě bránil,“ vysvětlila dříve Nová, nyní se už nechce k ničemu vyjadřovat kvůli slibu mlčenlivosti.

„Otec mámě oznámil, že stáhl trestní oznámení proti ní i mně. Já to spíš vidím tak, že viděl, že nemá šanci uspět. Ale budu rád, když v naší rodině nastane opět klid,“ uvedl v Nedělním Blesku Josef Rychtář mladší. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků