Darina Nová (63 let)
bývalá manželka Josefa Rychtáře

Bulvární status: S exmanželem Josefem Rychtářem musí přes své protesty bydlet pod jednou střechou. Autor: daz


Darina Nová možná na poslední chvíli zabránila zneuctění ostatků svých rodičů.

Darina Nová možná na poslední chvíli zabránila zneuctění ostatků svých rodičů. Michaela Feuereislová

Strašlivé podezření: Rychtář prý chtěl vysypat z hrobu exmanželky ostatky jejích rodičů

Jestli je pravda, co se k nám doneslo, a my svým vždy mimořádně spolehlivým zdrojům z okolí Josefa Rychtáře (63) věříme skoro víc než tomu, že děti nosí čáp a dárky Ježíšek, jde o do nebe volající případ ztráty soudnosti. Naše sojka práskačka v souvislosti s tím, že vdovec po Ivetě Bartošové (✝48) přemýšlel, že ostatky zpěvačky uloží do hrobu exmanželky, připomněla jen pár měsíců starou událost. „Rychtář chtěl vysypat urny rodičů Dariny na smetiště!“ tvrdí.

Vše se odehrálo v době kolem Dušiček a podle našich zpráv šlo o to, že Rychtářova exmanželka Darina Nová (63) nějak nechtěla jít na ruku bývalému muži v tom, že by šli spolu uctít památku jejích zesnulých příbuzných. „Naštval se a vyhrožoval, že se jí pomstí tím, že je nechá vyhrabat a jejich popel vysype. Nová sice tušila, že je to asi jen jeden z jeho záchvatů agrese a že ho to přejde, ale nechtěla nic riskovat a urny s popelem radši sama nechala z hrobového místa vyjmout a uložila je na bezpečném místě, aby její bývalý muž nemohl zneuctít jejich památku,“ dozvěděli jsme se.

Sám Rychtář, jak jsme již uvedli, žije v představě, že hrob mu patří, což se ale po nahlédnutí do říčanských hřbitovních zápisů ukazuje jako nepravda. Náhrobek nechal vyrobit na své náklady, avšak hrob sám o sobě patří jeho bývalé ženě.

Rychtář prý od původní myšlenky ustoupil a urnu s Ivetou Bartošovou přechovává v jejím domě. Do doby, než se rozhodne, jak s ní ve finále naloží… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků