Daniela Šinkorová (47 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Dotančila ve StarDance Autor: ac


Toto byly nejlepší výkony prvního dílu nové řady StarDance.

Toto byly nejlepší výkony prvního dílu nové řady StarDance. Foto: super.cz/Česká Televize

Tyto soutěžní páry se opravdu překonaly! Podívejte se, kdo ve StarDance předvedl nejlepší výkon

A mají to za sebou! První díl devátého ročníku populární soutěže StarDance je za námi a deset tanečních párů, složených z předních českých celebrit a profesionálních tanečníků, si tak může oddechnout. Tedy alespoň do příští neděle. V prvním díle, kdy páry předvedly své schopnosti při cha-che a waltzu, se naštěstí nevylučovalo.

Nejmenší počet bodů od poroty si však vysloužili překvapivě Veronika Arichteva (34) a Michal Necpál, a to pouhých 16. Přestože na Veroničiny křivky byl při cha-che tak úžasný pohled, že si nikdo opravdu ani nemohl všimnout jakékoliv chybičky. Nejvíce bodů si naopak odnesli Daniela Šinkorová (47) s Michalem Padevětem. Vysloužili si krásných 26 bodů a Daniela se při tančení waltzu tak dojala, že ani nemohla mluvit.

Nutno však podotknout, že jim na paty s výsledky 23 bodů šlapali Richard Genzer (53) s Janou Zelenkovou a se stejným počtem David Svodoba s Veronikou Lálovou (28). Nemůžeme však rozhodně opomenout ani sympatickou Pavlu Tomicovou (58), která se při cha-che opravdu překonala a její mrštné pohyby dokonce dojaly modelku Simonu Krainovou (47), která seděla v hledišti, k slzám.

Bodové hodnocení stranou, výkony soutěžících v letošním ročníku byly tak skvělé a tak vyrovnané, že jsme opravdu zvědaví, jak se soutěž bude vyvíjet. Už teď si jen těžko dovedeme představit, že se v blízké budoucnosti budeme muset s některým párem rozloučit. 

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků